Doğanın Ortasına Bir Keyif Mekanı…

İstanbul’da muhteşem bir doğanın içinde kendinizi, ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte keyifli hissedeceğiniz; rahatlığı, şıklığı, kaliteyi ve keyfi bir arada bulacağınız bir mekan vaad ediyoruz.

Özel Ahşap ustalarının her masasını özenle tasarladığı, doğal malzemelerle sımsıcak bir dekorasyona İzoletta, misafirlerine ayrıcalıklı bir ortam sunuyor. Dostlarla özel ve farklı bir yemek; romantik bir yıldönümü kutlaması, pazar günü mis gibi ormanda aileniz ile birlikte gelinecek bir kahvaltı ve brunch Izoletta‘nın size sunabileceği hizmetlerden sadece bir kaçı.

En Özel Gününüze Ev Sahipliği Yapıyoruz…

İzoletta’ nın farklı atmosferi evlenecek çiftlerimizi de cezbediyor. Ağaçların ortasında düzenlenen nikah seramonisindan sonra, kır düğünlerine farklı bir seçenek sunan ahşap dekorasyonlu terası ile İzoletta, ev özel gecenizi unutulmaz kılıyor.

Düğün, nişan, doğum günü, sünnet, kına gibi davetleriniz için birçok farklı alternatif organizasyonlarımız için bize ulaşın.

Hizmet verdiğimiz diğer organizasyon türleri?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü